Akcesoria do myjek ciśnieniowych, myjnie parowe i ekologiczne, duży wybór odkurzaczy (profesjonalnych i przemysłowych). Link - kliknij i sprawdź bogatą ofertę z zakresu chemii samochodowej oraz maszyn i urządzeń czyszczących.

O tym, że artyści nie mają w Polsce łatwo wie chyba każdy. Ludzie nie chodzą na wystawy i nie odwiedzają galerii sztuki. Sławę polskiemu artyście może natomiast zapewnić tylko popularność na zachodzie. Owszem, Polacy chodzą na koncerty i filmy, ale malarstwo i rzeźby wciąż pozostają w cieniu.
Kolejny problem wynika z tego, że zrobienie wystawy, na której zostaną zaprezentowane obrazy znanych i cenionych artystów jest po prostu drogie. Trzeba wypożyczyć obrazy od prywatnych właścicieli lub z muzeów i bezpiecznie je przetransportować. Wszystkie te koszty mają wymierny wpływ na ceny biletów. Warto przy tym pamiętać, że nawet na tanie wystawy mało kto chodzi.
Brak zainteresowania sztukami plastycznymi powoduje, że uzdolnieni polscy artyści najczęściej decydują się na wyjazd za granicę. Na zachodzie mają bowiem większą szansę na rozwój i późniejszą popularność. Warto także wspomnieć tu, że obrazy współczesnych, wybitnych polskich twórców znajdują się w prestiżowych kolekcjach sztuki na całym świecie. Kiedy już polskie muzea i galerie decydują się na zrobienie wystawy, zatrzymują je ceny, jakie obrazy osiągają na zachodzie. Można więc śmiało powiedzieć, że błędne koło się zamyka. Sprawdza się też przysłowie „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Może więc warto to zmienić?