Akcesoria do myjek ciśnieniowych, myjnie parowe i ekologiczne, duży wybór odkurzaczy (profesjonalnych i przemysłowych). Strona internetowa EMP - kliknij i sprawdź bogatą ofertę z zakresu chemii samochodowej oraz maszyn i urządzeń czyszczących.

Z pewnością każdy z nas słyszał fragment muzyki klasycznej. Jednak tylko wąskie grono ludzi ją rozumie i docenia. Muzyka ta kojarzona jest z poważnymi ludźmi z elit, ogromną salą z kryształowymi żyrandolami, długimi sukniami i garniturami. Podczas koncertu muzyki klasycznej, obowiązują zupełnie inne zasady, niż na innego typu koncercie. Nie można pić i jeść, tańczyć, czy śpiewać i obowiązuje strój wizytowy. 

W muzyce popularnej, występuje brak takich zasad, dozwolona jest większa swoboda, nie tylko z uwagi na zachowanie, ale także ze względu na wierność skomponowanemu utworowi. Porównując, muzyka klasyczna była zawsze zgodna co do nuty. Jej często skomplikowana budowa, znacznie odbiega od prostoty utworów popularnych. Za sprawą rozwoju techniki zaczęto transmitować koncerty muzyki klasycznej w telewizji. Znaczną popularyzację tej muzyki przypisuje się rozgłośniom radiowym, z których część posiadała własną orkiestrę. Dostęp do utworów klasycznych został zwiększony, za sprawą kaset do magnetofonów oraz płyt winylowych, czy CD. Największy jednak wpływ na rozpowszechnianie muzyki klasycznej, ma telewizja. Powstały specjalne programy, na których prawie 24 godziny na dobę można oglądać koncerty i wsłuchiwać się w ten rodzaj muzyki. Powstały inne wersje danych utworów, a muzyka ta, stała się mniej sztywna i hermetyczna.